Cofetăria Silvian - Gustul face diferența!


 
Concurs

Choco Valentine Choco Valentine
Concursul s-a încheiat. Ultima actualizare: 15.02.2016, ora 09.40



Lista celor trei câștigători la concursul Choco-Valentine:

În urma extragerii pentru Choco Valentine avem plăcerea să anunțăm câștigătorii: 20 / 18 / 3.

20. Scarlet Cristina - cristina.olaru.353
18. Elena Mirabela - elenamirabela
 3. Geanina Oancea - geanina.oancea

Felicitări câștigătorilor.
Mulțumim tuturor pentru participare.


Lista persoanelor care au participat la concursul Choco-Valentine:

Ultima actualizare: 15.02.2016, 12.00
  1. Doina Radu - doina.radu.50
  2. Bita Miu - bita.miu
  3. Geanina Oancea - geanina.oancea
  4. Istrate Irina - istrate.irina.1
  5. Alexandra Retezeanu - Al3zandrae
  6. Liliana Olteanu - olteanu.liliana.948
  7. NCapshunica Nicoleta - ncapshunica
  8. Dogaru Daniela - dogaru.daniela.5
  9. Alina Turcu - iap.aly1
  10. Bumbucea Andreea - dutescu.andreea
  11. Vasy Si Elena - stoica.vasile.37
  12. Madalina Strugariu - --
  13. Cristina Clesiu - smile.cristina
  14. Irina Irina - irina1518
  15. Miuta Cristina-Magdalena - miutacm
  16. Madalina Si Irinel - madalina.siirinel
  17. Andreea Gabriela - andreea.gabriela.758
  18. Elena Mirabela - elenamirabela
  19. Patricia Cristina Miki - patricia.miki.50
  20. Scarlet Cristina - cristina.olaru.353
  21. Ionut Petrus - godo.tkd
  22. Diana Tudor - mitaka.dya
  23. Cornelia Talmaciu - cornelia.talmaciu
  24. Luiza Armeanu - luiza.armeanu.7
  25. Alexandra Ale - catalin.sialexandra.3
  26. Ana Puscasu - annaa.tdc
  27. Tatiana Iancu - tatyana.tany
  28. Mirela Tocica - mirela.tocica
  29. Marius Cristescu - marius.cristescu.568
  30. Florentina Stancu - florentina.stancu
  31. Cosmina Togui - zuzucbubu
  32. Seda Suliman - seda.suliman
  33. Ionela Axenti - ionela.axenti
  34. Bianca Maria - --
  35. Cristian Stefan - cristians.1ste
  36. Gabriela Si Catalin - Gabitzata40
  37. Oana Gabryella - oana.gabryella
  38. Iancu Zoia - iancu.zoia
  39. Gheorghe Iancu - --
  40. Craciun Marina (Aionesei) - --




 
 





Copyright © 1995*2017 - Silvian Star s.r.l. - Toate drepturile rezervate. Creat de enJoy - 19.10.2017, - Silvian Stats