Cofetăria Silvian - Gustul face diferența!


 
Concurs

Ciocolată... dragoste... Valentine`s Day!





Concursul s-a încheiat. Ultima actualizare: 15.02.2017, ora 15.30


Lista celor trei câștigători la concursul Ciocolată... dragoste... Valentine`s Day:

În urma extragerii pentru Ciocolată... dragoste... Valentine`s Day! avem plăcerea să anunțăm câștigătorii:

7. Geanina Oancea - geanina.oancea
3. Liliana Mihailov (Burtea) - liliana.burtea
6. Nicola Sln - nicola.sln.16

Felicitări câștigătorilor.
Mulțumim tuturor pentru participare.



Lista persoanelor validate înscrise la concursul
Ciocolată... dragoste... Valentine`s Day!:

Ultima actualizare: 15.02.2017, 12.00
  1. Tina Coman Ionescu - tina.coman.7
  2. Bogdan Goaie - bogdan.goaie
  3. Liliana Mihailov (Burtea) - liliana.burtea
  4. Nicoleta Voinea Ghica - nicoleta.voineaghica
  5. Sabangianu Mihaela Ionela - sabangianu
  6. Nicola Sln - nicola.sln.16
  7. Geanina Oancea - geanina.oancea
  8. Georgescu Mihaela - mihaela.ex
  9. Ilie C. Alina - ilieconstantinaalina
  10. Ilie Silviu - ilie.silviu.5
  11. Lenuta Sandulescu - lenuta.sanduleanu
  12. Camelia Panchici - camelia.panchici
  13. Oprea Cami - oprea.cami.9
  14. Tudorache Valentina - tudorache.valentina1
  15. Nelli Godsiashvili - nelli.godsiashvili




 
 





Copyright © 1995*2016 - Silvian Star s.r.l. - Toate drepturile rezervate. Creat de enJoy - 19.10.2017, - Silvian Stats